DCI cinema RealD 3D HFR

 tel.: 487524840 - pokladna

Všeobecné obchodní podmínky nákupu vstupenek zde


 

Od pondělí 15.7. do středy 17.7. ...

ZÁPISNÍK ALKOHOLIČKY

rezervovat nebo koupit vstupenky

 

SLUŽBY


Uzavřená školní a jiná představení

Kino Crystal nabízí vedle základního hracího plánu možnost uspořádat uzavřené představení pro školy, zájmové skupiny, organizace atd, nabídka filmů pro tyto příležitosti je omezena pouze hracími právy (monopoly) distribučních společností. Ceny u školních představení se pohybují v rozmezí 80,- - 120,-Kč (vč.DPH) za diváka, u ostatních představení dohodou...neváhejte nás kontaktovat!


Pronájem sálu

Nabízíme pronájem sálu kina Crystal s kapacitou 270 míst v dopoledních a odpoledních hodinách pro pořádání přednášek, seminářů, besed, školních progrmů atd. Cena pronájmu je 

1500,-Kč/ hod. (bez DPH) včetně základního ozvučení dvěma mikrofony. Cena za pronájem projekční techniky včetně obsluhy je 1600,- Kč/hod. (bez DPH). Objednávka ke stažení zde. Ve večerních hodinách, kdy probíhá filmová projekce, kino nepronajímáme.


Kinoreklama

Nabízíme projekci kinoreklamy v digitálním formátu DCI před filmem v základním hracím programu ( 17.30 a 20.00 ), cena závisí na délce spotu (od 800,-Kč).Ceny jsou uvedeny bez DPH. Neváhejte nás kontaktovat! Dle Vašich požadavků spot i vyrobíme. Ceník projekce reklamy najdete zde. Objednávka ke stažení zde.


Konverze do DCP

Konverze zdrojového formátu do DCP (formát, který lze přehrávat ve všech digitálních kinech vybavených standardem DCI) Do 1 minuty včetně 1200,-, Každá další započatá minuta 800,- . Uvedené ceny jsou bez DPH.


Zákaznické karty

V pokladně kina lze za manipulační poplatek 30,- Kč pořídit zákaznickou kartu, se kterou divák získává slevu 5% na každou zakoupenou vstupenku a 50% na každou desátou zakoupenou vstupenku. Na jednu kartu lze zakoupit se slevou až 5 vstupenek na jedno představení. Karta má platnost jeden kalendářní rok.

Kartu lze použít pouze při nákupu vstupenek v pokladně kina!


Slevy

U vybraných dětských představení lze uplatnit slevu na dítě do 15-ti let. Její výše je uvedena na webu kina a propagačních materiálech vydávaných kinem.

Slevy se nesčítají!

Slevy lze uplatnit pouze při nákupu vstupenek v pokladně kina!


Prodej vstupenek na objednávku

Nabízíme organizacím a firmám hromadný nákup vstupenek na objednávku. Seznam požadovaných vstupenek a objednávku přenechte v pokladně kina (min. 1 den dopředu) a pokladní Vám připraví vstupenky na smluvený termín k převzetí. Fakturace probíhá na konci kalendářního měsíce.


Prodej vstupenek na firemní poukázky

Nabízíme firmám prodej vstupenek na firemní poukázky, které mohou věnovat svým klientům nebo zaměstnancům.


Prodej vstupenek za univerzální poukázky

Kino Crystal přijímá tyto univerzální poukázky:

Sodexo - Relax, Flexi, Fokus a Dárkový

Unišek - poukázky bez výslovného zákazu nákupu kulturních služeb

Unišek+ - poukázky bez výslovného zákazu nákupu kulturních služeb


Kontakt: tel.: +420 603 788898, e-mail: info@kinocrystal.cz